Masáže Beruli

Čakrové svíce

Čakry jsou energetická centra našeho těla, kterými proudí vitální energie. Každá čakra odpovídá určité oblasti působení. Jejich funkce (aktivita či neaktivita) ovlivňuje náš život. Pro podporu jejich správného fungování vznikly čakrové svíce.

1. čakra - kořenová - červená svíce

Aplikace na kostrči nebo v pupku - pro posílení radosti a veselí, vitální síly, uzemnění, pro podporu ženství, svíce oživuje a dodává energii. Odstraňuje primární strachy.

2. čakra - sakrální - oranžová svíce

Aplikace mezi podbřiškem a pupkem - užíváme pro vytvoření spontánnosti, hravosti v životě, svíce podporuje posílení instinktů, přítažlivost, sexualitu,  tvůrčí sílu.

3. čakra - solár plexus - žlutá svíce

Aplikace na solar plexus - pro posílení sebevědomí, vůle a schopnosti dosáhnout svých cílů, projasnění života, zahání deprese a splín. Pomáhá při soustředění. Žlutá svíce působí tam, kde je nutné.

4. čakra - srdeční - zelená svíce

Aplikace uprostřed hrudi (dále od srdce) - pro setkání s vlastním srdcem (našim středem), uvědomění si skutečných potřeb a to, jak žít opravdově. Pomáhá při nedostatku prostoru a přírody. Uvolnění, relaxace.

5. čakra - krční - modrá svíce

Aplikace oblast krku (důlek) - pro schopnost vyjádření se, tvůrčí vyjádření, mluvení, naslouchání vnitřnímu hlasu a intuici, ulehčuje komunikaci, pomáhá při strachu z projevu, z mluvení před lidmi.

6. čakra - třetí oko - fialková (tyrkysová) svíce

Aplikace uprostřed čela - rozpouští deprese, pomáhá při nalezení smyslu života, našeho poslání, posiluje meditaci, léčení očí, kontaktování našeho vnitřního světa, očista našeho vnitřního zraku.

7. čakra - korunní - fialová svíce

Aplikace na horní části čela - pomáhá při procesu celkového léčení a transformace, při obdobích krizí a změn, když nás bolí hlava, když moc přemýšlíme o budoucnosti a nevíme kudy kam, když si přejeme se vyvíjet.


Všechny druhy svící je možno zakoupit přímo osobně za 50,-