Masáže Beruli

Numerologie

Pythagoras určil každému číslu jeho kvalitu a zavedl systém, s nímž pracujeme dodnes. Toto umění bylo známo již v Babyloně, Egyptě, Indii a Číně.            

Numerologie dává možnost každému číslu našeho data narození dodat individuální hodnotu, vlastní emoční kvalitu a energii a to nám umožňuje ocenit a poznat naši nejvlastnější osobnost a odpovědět na otázku "kdo jsme?". Poskytuje nám informace o silných a slabých stránkách a o tom, jak je nejlépe zvládnout a využít. Také nás vede k tomu, abychom byli ke svým slabým stránkám tolerantnější, protože jsme je dostali právě s ohledem na naši životní pouť. Srovnání s čísly v datu narození jiných lidí nám pomůže nalézt to, co nás spojuje, i to, v čem jsme jiní. Schopnosti nebo neschopnosti vůbec nic nevypovídají o dobrém či špatném charakteru člověka, ale pouze o tom, že každý přišel na svět s rozdílnými kvalitami.  Kdyby si rodiče všímali data narození svých dětí, bylo by spíše možné odbourat předsudek, že děti musí být stejné jako rodiče. A také by pak bylo snad možné využít nadání a schopností, které děti skutečně mají k tomu, abychom jim pomohli nalézt maximálně možné rozumné řešení pro jejich životní cestu.

Nabízím zpracování numerologických rozborů a následnou konzultaci či vysvětlení. Při objednávání přes on-line objednávku nezapomeňte uvést celé datum narození.