Masáže Beruli

Reiki

Reiki je jednoduchá a přímá metoda doplňující léčbu klasické medicíny. Reiki citlivým přístupem přináší klid a harmonii tělu, mysli a duši. Pomocí Reiki lze harmonizovat i auru, čakry a energetický systém člověka. Reiki napomáhá hojení ran, tlumí bolesti, zklidňuje psychické problémy, navozuje duševní rovnováhu, pomůže překonat náročné životní situace a působí i preventivně. Já osobně energii Reiki používám při každé masáži.

Terapie mohou probíhat 3 způsoby: přikládáním rukou, bezdotykově a na dálku.

Metoda přikládáním rukou je tou nejklasičtější. Dlaně se přiloží na nemocná nebo důležitá místa na těle, kde se nechají pár minut působit, poté se pozice rukou změní.

Bezdotyková terapie se používá zejména v situacích, kdy je ošetřované místo povrchově zraněné, nebo v případě, že je třeba ošetřit intimní partie. Během provádění této metody se dlaně drží pár centimetrů nad pokožkou. Z rukou proudí do těla pacienta pozitivní a léčivá energie. Ošetření se dělí na dva základní typy, a to akutní a celkové. Při akutním se energie posílá pouze do postižených míst, aby tak přinesla okamžitou úlevu. Celková terapie se provádí pro ošetření celého těla, nejenom jako prostředek k úlevě od potíží, ale i jako prevence. Lidské tělo je neuvěřitelně chytré, a proto vždy zasílá svou energii tam, kde je jí zapotřebí nejvíc.

Léčení na dálku provádím pouze v případě předchozí osobní domluvy.

Našim tělem procházejí energetické dráhy - meridiany a máme energetické centra - čakry. Reiki pomáhá při odstraňování bloků na těchto meridianech či čakrách i jednotlivých orgánech (viz. odblokování čaker).