Masáže Beruli

Shamballa 1024

Možná máte právě teď chuť změnit svůj život, přestat žít dosavadním způsobem nebo jen vylepšit některou oblast svého života. Každá změna vás posune dále, jedna změna umožní příchod druhé a ta zase další.

Tím, jak se na Zemi postupně zvyšují vibrace, jsou lidem příspupnější stále účinnější energetické systémy, které jsou vhodné pro aktuální vývoj. Shamballa je jedním z těchto systémů. Jedná se o transformační a léčivou vesmírnou energii, která odstraňuje bloky, zlepšuje zdraví a podporuje rozvoj osobnosti.

Své problémy můžete přehlížet nebo je můžete začít řešit. Toto rozhodnutí je pouze na vás. Léčením pomocí Shambally se začínáte uzdravovat na všech úrovních. Dostali jsme do rukou mocný nástroj, který nám umožňuje převzít plnou zodpovědnost za svůj život.

Je důležité uvědomit si, že svými myšlenkami tvoříte svůj život a rozhodujete tak o své budoucnosti. Změnit se můžete pouze vy sami - nikdo jiný to za vás neudělá... Shamballa pomáhá oprostit se od minulosti, podporuje snahu něco překonat a zrealizovat - urychluje to, co si přejete. S její pomocí lze vyřešit jakékoliv zdravotní a psychické problémy. Dají se odstranit i např. psychosomatické příznaky, stres, deprese nebo cokoliv jiného.